První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak vybudovat herní počítač?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dub nad Moravou, Brníčko, Hradčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., MICOS spol. s r. o., KABA s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Levné knihy a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., NEUROLOGIE, Shoebox CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TAU COLOR a.s.,