První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak čistit počítač?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tvorovice, Bouzov, Buk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Hopi Popi, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., Kosmas s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DACH systém s.r.o., DELIKA s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, OK DESIGN s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,