První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak kopírovat DVD do mého počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Konice, Tištín, Palonín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., SAVE MAX, a.s., NEUROLOGIE, EFETI, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OLSTROJ s.r.o., e-cars trading s.r.o., KABA s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Profi-Communication, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ALSICO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TAU COLOR a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., DACH systém s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ASET studio s.r.o.,