První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak obnovit počítačová okna 7?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jesenec, Stará Ves, Všechovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Levné knihy a.s., LUMIMONT s.r.o., SAVE MAX, a.s., e-cars trading s.r.o., TARAN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MODOS spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Shoebox CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s.,