První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co hledat při nákupu počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rakov, Přerov, Obědkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MICOS spol. s r. o., Brázdovo kuře s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., STAVING engineering s.r.o., NEUROLOGIE, e-cars trading s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Kosmas s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,