První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak telefonovat bez počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Křelov-Břuchotín, Seloutky, Cholina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., SAVE MAX, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., KMa s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TOMSTAV Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EDUWIN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ALSICO s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TANO TECHNIK, spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,