První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Želatovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak psát na instagram z počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak posílat text z počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak se naučit počítačové programování? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je počítačový červ? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je moje IP adresa počítače? Co je RAM v počítači? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Proč se počítač restartuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. , ALSICO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TAU COLOR a.s., MODOS spol. s r.o., NEUROLOGIE, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TRUMF International s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., MICOS spol. s r. o.,