První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Proč je můj počítač pomalý?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dlouhá Loučka, Zdětín, Pivín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., MODOS spol. s r.o., NEUROLOGIE, MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., ASET studio s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., VENDINGNET s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KABA s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,