První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hačky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jaký druh počítače potřebuji? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je počítačový hacking? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Proč počítače zpomalují? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak stahovat itunes na počítači? Co je počítačový software? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak připojit dva počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak překlopit obrazovku počítače? Má můj počítač virus? Jak dálkově vypnout počítač? Jak získat volný počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak stahovat dvd do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., NEUROLOGIE, OLSTROJ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RoseMode, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., GROBER PROJECT, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,