První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hačky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak streamovat z počítače do televize? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Co dělá ram pro počítač? Jak skenovat z počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak na reimage počítače? Co je počítačový monitor? Má můj počítač bluetooth? Jak se připojit k počítači? Jak urychlit váš počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak resetujete počítač? Proč je můj počítač pomalý? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Farma Bystročice s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., KABA s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., MODOS spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RoseMode, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Kosmas s.r.o., ALSICO s.r.o.,