První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Milenov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mám urychlit počítač? Jak fungují počítačové viry? Jak vymazat počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak přenést VHS do počítače? Kde koupit počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Kdy byl vynalezen počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak faxovat z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TAU COLOR a.s., SAVE MAX, a.s., e-cars trading s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., Elefant Vítkov a.s., UNITOP spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TOMSTAV Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. ,