První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co je počítačový server?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Újezd, Svésedlice, Grymov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., e-cars trading s.r.o., KABA s.r.o., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., DELIKA s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., LUMIMONT s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, Hopi Popi, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RIOX spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., SAVE MAX, a.s., DACH systém s.r.o.,