První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Červenka?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak se zbavit starých počítačů? Jak stahovat youtube videa do počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak zamknout počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Co znamená RAM v počítačích? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak počítač funguje? Jaký druh počítače potřebuji? Jak kreslit na počítači? Jak skenovat z počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak přenést itunes do nového počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., VENDINGNET s.r.o., ASET studio s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., RELIABILITY s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Kosmas s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TARAN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DHK ZORA Olomouc, EXCIMER, s.r.o., DACH systém s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KMa s.r.o.,