První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Želeč?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít IP adresu počítače? Co je počítačové kódování? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak připojit telefon k počítači? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Kde koupit počítačové díly? Mohu poslat fax z počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak restartovat počítač? Co dělá ram pro počítač? Jak skenovat do počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jaký počítač mám koupit? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Proč můj počítač zamrzne? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak obnovit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ASET studio s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Elefant Vítkov a.s., ARGUS, spol. s.r.o., TARAN s.r.o., MICOS spol. s r. o., UNITOP spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ALSICO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., STAVING engineering s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,