První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Želeč?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit počítač k televizi? Jak najít wifi heslo na počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak připojit tiskárnu k počítači? Je můj počítač zapnutý? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak vyčistit počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Kdo vyrobil počítač? Jak mohu zálohovat počítač? Co je počítačový hardware? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak mohu otřít počítač? Co jsou soubory cookie počítače? Jak rychleji spustit počítač? Proč počítače zpomalují? Jak psát na instagram z počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Proč se můj počítač sám vypne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MODOS spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, Hopi Popi, a.s., Elefant Vítkov a.s., Shoebox CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, RELIABILITY s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Can21 Olomouc,