První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mostkovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítačová okna 7? Co je serverový počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak mám urychlit počítač? Jak urychlit váš počítač? Co to znamená pro počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak změnit název počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak otřít počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Je můj počítač 64 bit? Proč můj počítač pípá? Jak skenovat z počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Co je notebook? Jak posílat text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARGUS, spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., Elefant Vítkov a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., OK DESIGN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., RoseMode, s.r.o., NEUROLOGIE, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., KABA s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o,