První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Štěpánov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak kopírovat DVD do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Kolik energie používá můj počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak sledovat televizi na počítači? Může můj počítač spustit tuto hru? Proč můj počítač stále havaruje? Jak se připojit k počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak autorizovat počítač? Co je nejlepší herní počítač? Jak změnit název počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak zlepšit výkon počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, 2K CONSULTING s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Kosmas s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc,