První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Štěpánov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co je počítačový programátor? Jak starý je můj počítač? Jak telefonovat bez počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak skenovat do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak se zbavit počítačového viru? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak zamknout počítač? Jak používat počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak kreslit na počítači? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak najít název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, UNITOP spol. s r.o., Kosmas s.r.o., DACH systém s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENDINGNET s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., e-cars trading s.r.o.,