První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Můžu faxovat z počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prostějov, Grymov, Kokory a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DACH systém s.r.o., TRUMF International s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Hopi Popi, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., MODOS spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,