První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Raková u Konice, Křtomil, Dobrochov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., WAY MORAVA, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., CHIRAMPOL s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KABA s.r.o., ASET studio s.r.o., Kosmas s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Hopi Popi, a.s., RL-CORPUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., RoseMode, s.r.o.,