První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak skenovat z tiskárny do počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hradčany-Kobeřice, Zámrsky, Stříbrnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Levné knihy a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ALSICO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RELIABILITY s.r.o., STAVING engineering s.r.o., NEUROLOGIE, UNITOP spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., RoseMode, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TAU COLOR a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, 2K CONSULTING s.r.o.,