První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak stahovat youtube videa do počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Želechovice, Výkleky, Písařov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Hopi Popi, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Simply You Pharmaceuticals, a. s., Profi-Communication, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., NEUROLOGIE, CHIRAMPOL s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., WAY MORAVA, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Can21 Olomouc,