První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jívová, Bohuslavice, Seloutky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TRUMF International s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., TARAN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., VENA - TRADE, s.r.o. , KABA s.r.o., RIOX spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o.,