První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak autorizovat počítač na itunes?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vyšehoří, Vranovice-Kelčice, Palonín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., Shoebox CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, SAVE MAX, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Kosmas s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ALSICO s.r.o., RELIABILITY s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, WAY MORAVA, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,