První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co jsou soubory cookie v počítači?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mohelnice, Jezernice, Hustopeče nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., DHK ZORA Olomouc, ALSICO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Simply You Pharmaceuticals, a. s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Profi-Communication, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, OK DESIGN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EXCIMER, s.r.o., MODOS spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,