První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lipová?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vytvořit počítačový stůl? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Proč je můj počítač tak hlasitý? Kde mohu prodat svůj počítač? Kde recyklovat počítače? Co je RAM v počítači? Jak deautorizovat počítač? Co dělají počítačoví vědci? Jak formátovat počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak psát počítačový kód? Proč počítače zpomalují? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jaký typ počítače mám? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, MICOS spol. s r. o., EFEKT PLUS s.r.o., e-cars trading s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TARAN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENDINGNET s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o.,