První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mutkov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak ripovat DVD do počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Kde koupit počítač? Jak resetuji počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak změnit heslo počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak velký byl první počítač? Co je RAM v počítači? Jak připojit počítač k wifi? Můžu faxovat z počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak fungují počítače? Proč je můj počítač pomalý? Jak se připojit k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, STAVING engineering s.r.o., EFETI, spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., KMa s.r.o., OK DESIGN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ALSICO s.r.o., ASET studio s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., TOMSTAV Olomouc,