První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mutkov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mám defragmentovat můj počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak odstranit počítačový virus? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co je počítačové kódování? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak skenovat z počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak připojit počítač k wifi? Jak čistit počítač? Jak chránit váš počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jaký typ počítače mám? Jak připojit tiskárnu k počítači? Kolika bitový je můj počítač? Jak kreslit na počítači? Jak restartuji počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SAVE MAX, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Kosmas s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RELIABILITY s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., e-cars trading s.r.o., KMa s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TAU COLOR a.s., 2K CONSULTING s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., EDUWIN s.r.o.,