První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mutkov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak koupit počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Co dělat se starým počítačem? Co je RAM na počítači? Proč můj počítač stále havaruje? Jaký bit je můj počítač? Jak uložit video youtube do počítače? Kolik RAM má můj počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak urychlit počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co je notebook? Kolik stojí počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Kolik zlata je v počítači? Jak se připojit ipad k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., EDUWIN s.r.o., KMa s.r.o., DELIKA s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RoseMode, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Kosmas s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Profi-Communication, s.r.o.,