První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak najít specifikaci počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Těšice, Uhřičice, Dobrčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., KABA s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., KMa s.r.o., Can21 Olomouc, Levné knihy a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TARAN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TAU COLOR a.s., Kosmas s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ALSICO s.r.o.,