První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Klopotovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak odstranit počítačový virus? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Co je mozek počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Co je serverový počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak odstranit virus z počítače? Jak obnovím počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak vymazat počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak kontrolovat teplotu počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., RIOX spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DELIKA s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,