První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak spustit počítač v nouzovém režimu?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrabůvka, Hanušovice, Oplocany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EFETI, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., NEUROLOGIE, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., e-cars trading s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Levné knihy a.s., STAVING engineering s.r.o.,