První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bratrušov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačový software? Jak otřít počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Může můj počítač spustit Windows 10? Kde koupit počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jaký počítač mám koupit? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak restartuji počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak ripovat DVD do počítače? Jak restartovat počítač? Co je RAM na počítači? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak se zbavit starých počítačů?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., KMa s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., SAVE MAX, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MICOS spol. s r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., LUMIMONT s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,