První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bratrušov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik stojí vybudování počítače? Když byl vyroben první počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak mám urychlit počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Proč můj počítač zamrzne? Co je počítačová myš? Kolik RAM má můj počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je počítačový hardware? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak rychlý je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Kosmas s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., NEUROLOGIE, TARAN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., RoseMode, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,