První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stražisko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak otřít počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Co je počítačový hardware? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak fungují počítačové viry? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je můj počítač? Co je notebook? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak zjistit heslo počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak defragmentovat váš počítač? Co je mozek počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak na obrázek z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TRUMF International s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KABA s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., MODOS spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TAU COLOR a.s., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o.,