První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak přenášet kontakty z iphone do počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Klopotovice, Jakubovice, Bílá Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ALSICO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RELIABILITY s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , Hopi Popi, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,