První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bohuňovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat volný počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak urychlit můj počítač? Jaký druh počítače potřebuji? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Co jsou cookies na počítači? Jak mohu vyčistit počítač? Co je notebook? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je moje IP adresa počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak změnit název počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Co je stolní počítač? Jak opravit počítač? Jak zálohovat počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak velký byl první počítač? Jak telefonovat bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TAU COLOR a.s., RELIABILITY s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., Střechy NOSVO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., TARAN s.r.o., TRUMF International s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,