První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servisní smlouva

Co je sálový počítač? Jak na reimage počítače? Co je počítačový hardware? Jak deautorizovat počítač na itunes? Mohu poslat fax z počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Kdo opraví notebook? Co je počítačové programování? Jak vybudovat herní počítač? Co je RAM v počítači? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Týká se mě konec windows 7?? Jak čistit klávesnici počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak změnit název počítače na mac?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Žerotín, Myslejovice, Ondratice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., ARGUS, spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., Kosmas s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TOMSTAV Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,