První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servisní smlouva

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Mohu poslat fax z počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Co je počítačový hacking? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak kraslit na počítači? Proč se můj počítač sám zapne? Jak uložit youtube video do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je kvantový počítač? Jak na snímek na počítači? Jak se zbavit viru na počítači? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak čistit klávesnici počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bělotín, Kožušany-Tážaly, Palonín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., EDUWIN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ASET studio s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., MICOS spol. s r. o., RIOX spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,