První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servisní smlouva

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak zjistit, zda má počítač virus? Co dělají počítačoví programátoři? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak zamknout počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak sestavit počítač? Jak opravit pomalý počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Co dělají počítačoví inženýři? Jak udělat text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vícov, Sudkov, Hrdibořice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., KABA s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., SAVE MAX, a.s., ALSICO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TAU COLOR a.s., NEUROLOGIE, Květinářství Michaela s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Hopi Popi, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,