První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servisní smlouva

Mohu poslat fax z počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak změnit heslo na počítači? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co je pc stojan pro počítač? Co je RAM v počítači? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak změnit název počítače na mac? Co je zelená výpočetní technika? Co dělá ram pro počítač? Co je počítačový program? Kolik energie používá můj počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak opravit pomalý počítač? Co je počítačové kódování? Jak telefonovat bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kladky, Lužice, Lipová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, CHIRAMPOL s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., SAVE MAX, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, e-cars trading s.r.o., MODOS spol. s r.o., TAU COLOR a.s., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A1 Team CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DACH systém s.r.o.,