První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servisní smlouva

Proč se můj počítač sám vypne? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak rychleji vytvořit počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Kdy byl vynalezen počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak resetuji počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak kreslit na počítači? Jak odstranit počítačový virus? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je počítačový program? Jak uvolnit počítač? Jak propojit počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Proč jsem si počítač nezapnul?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stařechovice, Lukavice, Citov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., KABA s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, OK DESIGN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DELIKA s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DACH systém s.r.o.,