První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servisní smlouva

Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak se zbavit počítačového viru? Jak na obrázek z počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak najít název počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak fungují počítačové viry? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak dát dohromady počítač? Jaký druh počítače potřebuji? Co je můj počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak počítač funguje? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kosov, Pavlovice u Kojetína, Sobíšky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., MICOS spol. s r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ASET studio s.r.o., RoseMode, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DHK ZORA Olomouc, DELIKA s.r.o. , ALSICO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o.,