První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servisní smlouva

Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak zcela otřít počítač? Co je RAM na počítači? Jak na snímek na počítači? Co je nejlepší herní počítač? Jak velký byl první počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak vyčistit obrazovku počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak uložit video youtube do počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak resetujete počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak na homeo office?? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak otočit obrazovku počítače na stranu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Beňov, Líšnice, Polomí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TRUMF International s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EXCIMER, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ARGUS, spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Levné knihy a.s., DACH systém s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o.,