První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servisní smlouva

Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak najít IP adresu počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak defragmentovat můj počítač? Co jsou soubory cookie počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak defragmentovat váš počítač? Co dělat, když počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dlouhomilov, Jedlí, Seloutky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TRUMF International s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VENA - TRADE, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ARGUS, spol. s.r.o., TOMSTAV Olomouc,