První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servisní smlouva

Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak počítač funguje? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak udělat text z počítače? Jak najít název počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak obnovím počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak psát počítačový kód? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Mohu spustit na svém počítači? Jak autorizovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Otaslavice, Rouské, Raková u Konice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, WAY MORAVA, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., DACH systém s.r.o., TAU COLOR a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, UNITOP spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o.,