První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servisní smlouva

Jak připojit telefon k počítači? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak zálohovat počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je počítačová gramotnost? Jaký druh počítače potřebuji? Jak fungují počítačové viry? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co je počítačový červ? Jak se zbavit viru na počítači? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Kde opravit počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čelčice, Bělotín, Cholina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KABA s.r.o., EXCIMER, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., MICOS spol. s r. o., ASET studio s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ALSICO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., UNITOP spol. s r.o.,