První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servisní smlouva

Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak obnovit heslo počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Co je zelená výpočetní technika? Jak obnovím počítač? Jak najít IP adresu počítače? Kolik zlata je v počítači? Kde opravit notebook? Jak defragmentovat můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačové kódování? Jak telefonovat bez počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak otřít počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak deautorizovat počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nahošovice, Lipinka, Stínava a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., NEUROLOGIE, OLSTROJ s.r.o., KMa s.r.o., MODOS spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RoseMode, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., VENDINGNET s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TVARBET MORAVIA, a.s.,