První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servisní smlouva

Jak změnit název počítače na mac? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Co je počítačový programátor? Jak zálohovat ipad do počítače? Proč můj počítač pípá? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak posílat text z počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Mohu spustit na svém počítači? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hvozd, Bělkovice-Lašťany, Hranice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DELIKA s.r.o. , RoseMode, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, TOMSTAV Olomouc, Kosmas s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s.,