První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servisní smlouva

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co je zelená výpočetní technika? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Kolik stojí vybudování počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak otřít počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Jaký počítač mám koupit? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak resetujete počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak restartovat počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak připojit Apple tv k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vícov, Mladeč, Zborov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ASET studio s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Profi-Communication, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RIOX spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,