První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Hynčina?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítačová okna 7? Proč můj počítač stále havaruje? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak čistit počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Co je cloud computing? Co je RAM v počítači? Co je na mém počítači bonjour? Jak změnit heslo na počítači? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak resetuji počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TAU COLOR a.s., Elefant Vítkov a.s., ALSICO s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DACH systém s.r.o., EXCIMER, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SAVE MAX, a.s., RoseMode, s.r.o., DELIKA s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , MODOS spol. s r.o.,