První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Sudkov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat text z počítače? Co je RAM v počítači? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak na snímek na počítači? Co je počítačový hardware? Co je počítačový program? Jak autorizovat počítač na itunes? Co je počítačový virus? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co je na mém počítači bonjour? Proč se můj počítač sám zapne? Co dělat se starým počítačem? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak uvolnit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., LUMIMONT s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ALSICO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFETI, spol. s r.o., NEUROLOGIE, MICOS spol. s r. o., WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., RoseMode, s.r.o., Can21 Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TARAN s.r.o.,