První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Sudkov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést itunes do nového počítače? Kolik stojí počítač? Kolik RAM má můj počítač? Co je počítačový server? Jaký počítač mám koupit? Kde recyklovat počítače? Jaký je název mého počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Má můj počítač virus? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak opravit počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Shoebox CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., RIOX spol. s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,