První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vřesovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jaký počítač mám koupit? Co je serverový počítač? Jak psát na instagram z počítače? Jak na homeo office?? Jak fungují počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Mohu poslat fax z počítače? Co to znamená pro počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak najít název počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak na reimage počítače? Má můj počítač virus? Jak zlepšit výkon počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak opravit počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jaký bit je můj počítač? Proč můj počítač pípá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, NEUROLOGIE, DELIKA s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TAU COLOR a.s., TRUMF International s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., EFETI, spol. s r.o.,