První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vřesovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu otřít počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak mohu vyčistit počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak zamknout počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co jsou soubory cookie počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jaký mám počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Co je to počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak vytvořit herní počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RL-CORPUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ALSICO s.r.o., ASET studio s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., KABA s.r.o., MODOS spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,