První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak myslet jako počítačový vědec?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Petrov nad Desnou, Prostějovičky, Pěnčín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Kosmas s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DHK ZORA Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SAVE MAX, a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Shoebox CZ s.r.o., DACH systém s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KABA s.r.o., Hopi Popi, a.s., TARAN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ALSICO s.r.o.,