První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Úsov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co dělají počítačoví vědci? Jak se naučit počítačové programování? Co jsou počítačové brýle? Jak mohu zálohovat počítač? Jak najít název počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak najít IP adresu na počítači? Má můj počítač virus? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Co je počítačový monitor? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je RAM v počítači? Jak získat hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., KABA s.r.o., UNITOP spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Can21 Olomouc, OK DESIGN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TRUMF International s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., RELIABILITY s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc,