První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak úplně resetovat počítač?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Slatinky, Huzová, Soběchleby a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EXCIMER, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., WAY MORAVA, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., KMa s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, CHIRAMPOL s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Květinářství Michaela s.r.o. , Levné knihy a.s., TAU COLOR a.s.,