První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak počítač funguje?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nová Hradečná, Nelešovice, Hlušovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VENA - TRADE, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., LUMIMONT s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFEKT PLUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., DACH systém s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARGUS, spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OLSTROJ s.r.o., KMa s.r.o., ASET studio s.r.o.,