První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Staré Město?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačová gramotnost? Kolik stojí počítač? Jak najít specifikaci počítače? Jak autorizovat počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak uvolnit počítač? Jaký typ počítače mám? Proč můj počítač zamrzne? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak zamknout počítač? Jak přenést VHS do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jaká je má specifikace počítače? Jak psát počítačový kód? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Co znamená RAM v počítačích? Co je počítačový virus? Jak zcela otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Profi-Communication, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,