První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Kde koupit počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Niva, Radkovy, Mostkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., 2K CONSULTING s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ASET studio s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DACH systém s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., RoseMode, s.r.o., MODOS spol. s r.o.,