První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak ripovat DVD do počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Malé Hradisko, Hlásnice, Lipinka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Levné knihy a.s., FAST interier a design, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TARAN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, GROBER PROJECT, s.r.o., Kosmas s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TAU COLOR a.s., TRUMF International s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, e-cars trading s.r.o.,