První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Otaslavice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak defragmentovat počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak vyčistit počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Kde koupit počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Mohu spustit na svém počítači? Kde recyklovat počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak autorizovat počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jaký typ počítače mám? Co je počítačové programování? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak připojit počítač k televizi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, e-cars trading s.r.o., DACH systém s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., TARAN s.r.o., TRUMF International s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., LUMIMONT s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ALSICO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ASET studio s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Levné knihy a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,