První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak stahovat hudbu z youtube do počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velký Újezd, Týn nad Bečvou, Milotice nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., STAVING engineering s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ARKO TECHNOLOGY, a.s., RELIABILITY s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o.,