První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Náklo?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetovat počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co je počítačový virus? Jak formátovat počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Kdo opraví notebook? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak otřít počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak na homeo office?? Jak odstranit virus z počítače? Kde koupit počítač? Jak resetuji počítač? Co dělá počítač rychlejší? Co dělají počítačoví vědci? Co je nejlepší herní počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Co je procesor počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., Hopi Popi, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., DACH systém s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, LUMIMONT s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s., RoseMode, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, SAVE MAX, a.s., TAU COLOR a.s., TOMSTAV Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,