První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jakubovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat text z počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak získat volný počítač? Jak rychlý je můj počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak propojit počítače? Mohu spustit na svém počítači? Co dělají počítačoví vědci? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak restartovat počítač? Co je stolní počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je počítačové inženýrství? Co je počítačové programování? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak udělat počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Hopi Popi, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RL-CORPUS s.r.o., DACH systém s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Kosmas s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,