První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hlinsko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co je počítačový hardware? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak přeformátovat počítač? Jak obnovím počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak víte, zda má počítač virus? Proč můj počítač pípá? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jak otřít počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačový monitor? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., OLSTROJ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., STAVING engineering s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KABA s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Levné knihy a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DACH systém s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENDINGNET s.r.o., RIOX spol. s.r.o., NEUROLOGIE, A1 Team CZ s.r.o.,