První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hlinsko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak posílat text z počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak změnit název počítače na mac? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Proč je obrazovka počítače na bok? Co je počítačový hardware? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak úplně resetovat počítač? Jak vyčistit počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jaký typ počítače mám? Jak najít IP adresu na počítači? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak najít název počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak resetujete počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co dělají počítačoví vědci?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, OLSTROJ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Elefant Vítkov a.s., RoseMode, s.r.o., Levné knihy a.s., e-cars trading s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TRUMF International s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Brázdovo kuře s.r.o., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o.,