První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bystrovany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak víte, zda má počítač virus? Co je počítačová gramotnost? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je počítačový soubor cookie? Jak změnit název počítače na mac? Jak používat počítač? Jak vytvořit počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co jsou počítačové informační systémy? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Kde koupit počítače? Kdo vynalezl počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak udělat screenshot na počítači? Jak najít název počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak sledovat televizi na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., DHK ZORA Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , e-cars trading s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Hopi Popi, a.s., Farma Bystročice s.r.o., TRUMF International s.r.o., DELIKA s.r.o. ,