První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dobromilice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít IP adresu počítače? Jaký mám počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak zobrazit specifikace počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak proniknout do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak na obrázek z počítače? Jak resetuji počítač? Můžu faxovat z počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak fungují počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak ukládat youtube videa do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RoseMode, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Hopi Popi, a.s., DHK ZORA Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Brázdovo kuře s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Kosmas s.r.o., TARAN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,