První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Janoušov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat počítač? Jak defragmentovat počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je serverový počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak propojit počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak opravit počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak přenášet video z iphone do počítače? Co je stolní počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak na homeo office?? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENDINGNET s.r.o., e-cars trading s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SAVE MAX, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Brázdovo kuře s.r.o., TRUMF International s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, NEUROLOGIE, Shoebox CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o.,